Sponsoren Twents Vierspan
Hoofdsponsors
MTT Melktransport
Subsponsors
Achterbosch Kleinmetaal www.achterbosch.com
Kuipers Logistics www.kuiperslogistics.nl
Vriendengroep Twents Vierspan
Sponsors 4-span
Ames Europe BV www.ames-europe.com
CreaUnit www.creaunit.com
Hippisch Twente www.hippischtwente.nl
MCX Administration Services www.mcx.nl
Rabobank www.rabobank.nl
Sponsors 2-span
Automaterialen Gebr. Hampsink BV Apeldoorn www.hampsink-automaterialen.nl
Automaterialen Gebr. Hampsink BV Oldenzaal www.hampsink-automaterialen.nl
Brood- en banketbakker Olde Keizer
Bulthuis Zagerijen en Houthandel www.houthandelbulthuis.nl
Gebr. Poppink Reutum www.poppink-reutum.nl
Installatiebedrijf Loohuis www.fhloohuis.nl
Tegelhandel Johan Spenkelink www.spenkelink.nl
Sponsors 1-span
Aannemersbedrijf Oude Moleman BV www.oudemoleman.nl
Avia Tankstation Rossum
Bloemenbeek www.bloemenbeek.nl
Café-Partycentrum Hutten www.hutten.nl
Horsthuis Radio & TV www.horsthuis-rossum.nl
Lemerij Koetsen Enter www.delemerij.nl
Loon- en grondverzetbedrijf Oude Lashof Rossum oude-lashof.nl.
Paul van Benthem IJzerwaren www.paulvanbenthem.nl
Postel Tentenverhuur www.posteltentenverhuur.nl
Rutjes Paardenboxen en omheiningen www.rutjespaardenboxen.nl
Selo Oldenzaal www.selo.nl
Shelter Storage www.shelterstorage.nl
Tijhof Arbo & Veiligheid www.tijhofarboenveiligheid.nl
Walter Damhuis
Weustink-Bijen Schilderwerken